Spoštovani uporabnik Microsoft Internet Explorerja!

Spletni brskalnik, ki ga uporabljate, ne omogoča polne funkcionalnosti spletnih portalov OZS. V izogib težavam pri delu s portalom vam predlagamo, da uporabite sodobne spletne brskalnike kot so Google Chrome, Mozilla Firefox ali Microsoft Edge.

Hvala lepa za razumevanje.
novica

Vabilo na brezplačni informativni dan za slovenska podjetja, ki imajo (razmišljajo) podjetje v Avstriji

05. SEPTEMBER 2018  |   Zdenka Bedekovič

Brezplačni informativni dan za vse slovenske podjetnike, ki so pred kratkim v Avstriji ustanovili podjetje ali pa o tem razmišljajo.

Na povezavi se nahaja vabilo na brezplačni informativni dan za vse slovenske podjetnike, ki so pred kratkim v Avstriji ustanovili podjetje ali pa o tem razmišljajo. Sestanki bodo potekali 2.10.2018 na sedežu družbe BABEG v Celovcu.

Sogovorniki bodo:

  • ABA – Invest in Austria – Agencija za spodbujanje tujih investicij
  • BABEG – Družba za spodbujanje naložb na avstrijske Koroškem
  • Davčna svetovalna družba Alpen Adria Steuerberatung DDr. Jaklitsch & Mag. Picej

 

 

 


Povezani smo z evropskimi cvetličarskimi asociacijami